777 856 467 foto@davidtesar.com

Plánování svatby: Na co nezapomenout?

Očekávejte neočekávané

I když budete mít svatbu naplánovanou do posledního detailu, vždy se může něco pokazit. Kadeřnice uvízne v zácpě, svědek zapomene občanský průkaz a během obřadu začne pršet… Možné je cokoliv a všechno se dá ve zdraví přežít. Počítejte s tím, buďte optimisty a nenechte si váš den nikým a ničím zkazit.

 

Také fotograf patří mezi hosty

Strávím s vámi téměř celý váš svatební den, a buďte si proto setsakramentsky jisti, že hladový fotograf vám hezké snímky neudělá. Nezapomeňte mě, prosím, proto zahrnout na seznam vašich hostů.

 

Cestování

Popřemýšlejte, jestli chcete, abych s vámi absolvoval cestu v automobilu na svatební obřad, resp. ze svatebního obřadu na hostinu. Napadlo vás někdy, že v takových situacích mohou vzniknout ty nejintimnější snímky?

 

Svatební šaty a střevíce v hlavní roli

Trendem posledních let je zachytit i takové maličkosti, jako jsou svatební boty, kravata, hodinky nebo dokonce podvazek. Přejete si také, abyste si za pár let mohla prohlédnout své svatební šaty i s doplňky v plné kráse? Chcete mít vzpomínku na parfém, který ve svatební den podtrhl vaši krásu? Připravte si všechny tyto drobnosti a já je ve volné chvilce zvěčním.

 

Prstýnky a novomanželský polibek

Tady platí jedno jednoduché pravidlo – hlavně pomalu!  Jedná se o nejdůležitější okamžiky svatbního dne a pro fotografa je občas těžké zachytit rychlý dvouvteřinový polibek. Přece nechcete zažít stejnou situaci jako vaši známí, kteří muselu novomanželský polibek pro fotografův objektiv opakovat?

 

Portréty

Co by to bylo za svatbu, kdyby na ní chybělo focení novomanželů? Vyhraďte si proto minimálně 30–60 minut, kdy vás nebude nikdo rušit.