777 856 467 foto@davidtesar.com

Fotografie svatebního obřadu a svatební portréty jsou samozřejmostí, ostatně jako dnes už i fotografie ze svatebních příprav. Takové snímky nesmí chybět v žádném rodinném archivu. Pojďme společně vytvořit obraz vaší lásky, emocí, prostě váš příběh.

Svatby

prohlédněte si ochutnávku svatebních fotografií.

Svatby: recenze

Co říkají zákazníci o naší spolupráci?

Tom a Barů

Na Davida jsme dostali kontakt od kolegyně, které už v minulosti fotil svatbu a rodinné fotografie. Už při první schůzce jsme věděli, že je ten správný výběr. Sympatický, vtipný a uvolněný přesně takovou svatbu jsme chtěli a on se k ní bude hodit. Od první chvíle, co se ukázal na místě svatby, působil jako by se s námi znal už od mala a jako by byl rodinný přítel. Nafotil nám celý svatební den, kde přesně zachytil všechny emoce celého dne. Dodnes, když si prohlížíme album, přijde nám, že svatební den prožíváme znovu. Doporučujeme všemi deseti!

Ondra a Bára

Moc prima fotograf, se kterým jsme si sedli na první dobrou. Máme od něj úžasné, velmi profesionální fotky nejen ze svatebního dne, který jsme si užívali s ním i on s námi. A do fotoknihy ze svatebního dne dokázal poskládat velmi krásný příběh beze slov.

Radka a Adam

S Davidem Tesařem jsme se poprvé setkali s mým manželem Adamem na jedné promoakci, kde fotil pro svatební salón. Když se nám blížila svatba, přemýšleli jsme nad fotografem a David byl pro nás jasná volba. Focení s ním bylo příjemné. Věděl, co chce, byla s ním zábava a na všem jsme se bez problémů domluvili. Fotky a fotoalbum, které jsme poté obdrželi, byly na profesionální úrovni a zachytily celkovou atmosféru naší svatby.